Kilka słów

O Agencji SEO 123

Ta pasja narodziła się przypadkiem. Zajmowaliśmy się tworzeniem stron i sklepów www, ba dalej to nawet robimy. W pewnym momencie napisał do nas nasz sfrustrowany klient… c.d.n

Od czego zaczęła się nasza przygoda z pozycjonowaniem

Pewnego dnia zadzwonił do mnie sfrustrowany klient, któremu wykonaliśmy sklep internetowy (Nie robiliśmy SEO w tamtych czasach). Nie był zdenerwowany na nas, a na agencje seo z którymi przyszło mu pracować.

„Panie Adamie znamy się już x lat i mam w pełni zaufanie do Pana… Dlaczego wydałem kilka tysięcy złotych na agencje SEO, a nie mam nawet najmniejszych rezultatów, jakikolwiek zwrot z tej inwestycji”

Jeśli trafiłeś do nas to znasz to pewnie z własnej autopsji. Podobnie jak nasz klient, zostałeś wpakowany w umowę, którą ciężko rozwiązać i nic nie daje korzyści. Jedynie lżejszy portfel. Właśnie tak działają niektóre firmy, które mają fundusze na duży marketing, call center itd. Wracając do mojej rozmowy z klientem od czego to wszystko się zaczęło.

„Zna się Pan na pewno coś na SEO. Proszę spróbować, nie będę zły jeśli nie będzie rezultatów, bo raczej gorzej Pan nie zrobi, bo nic nie jest zrobione w tym zakresie. Z wyszukiwarki nie ma praktycznie wejść. Muszę wydawać na płatne kliknięcia kupę kasy”

Rzeczywiście znałem się. W końcu nie raz otrzymałem poprawki z seo audytu od Agencji. Należę do grup/for zrzeszające osoby związane z SEO. Chcąć nie chcąc byłem zawsze blisko tej dziedziny.. marketing? Od tamtej pory minęło 3 lata, ja czytałem w tym czasie, pozycjonowałem sklep klienta i doszliśmy od 100 wejść miesięcznie do kilkudziesięciu tysięcy. W najbliższym okresie świątęcznym 2021 przebijamy barierę 100 000 wejść. Rozwinąłem skrzydła w tej dziedzinie. Mamy małe, ale stałe grono klientów. Brniemy do przodu w wyszukiwarce.  

Nasz zespół

Adam Jasiński

Adam Jasiński

CEO

Praca w e-commerce, Hobby SEO, Kibic reprezentacji w piłkę, siatkę, kosza. Fan nowych technologii.

Hubert Murza

Hubert Murza

Od wszystkiego

Wsparcie ofensywne podczas pozycjonowania sklepów i stron www. W wolnej chwili pasjonat motoryzacji.

Marek K

Marek K

Copywritter

Sumiennie, czasami z drobnymi opóźnieniami dostarcza teksty naszej agencji od przeszło 2 lat.
Joanna K

Joanna K

Analityka / Audytor

Przedstawia raporty z GA i audytuje strony i sklepy www dla jak najlepszej konwersji.

Nasze cele

Pozycjonowanie realizujemy opierając się na 4 filarach:

Content
Dostarczamy i optymalizujemy obecne treści na stronie www.
Optymalizacja
Optymalizujemy nie tylko treści na stronie www, ale również kod strony.
Link Building
Linkbuilding opieramy o relinkowanie. Polega to na podglądaniu konkurencji i dodanie linków, które przynoszą realne wzrosty naszej stronie.
Raportowanie
Na koniec miesiąca otrzymasz pełny raport z przeprowadzonych prac.

Zacznijmy współpracę

Niech Twoja historia zagości w naszym sukces story