SEO Cennik

Pozycjonowanie, ile kosztuje przykładowe pozycjonowanie w naszej firmie i na co możesz liczyć będąc z nami.

Wybierz pakiet

Omówienie pakietu

Linki płatne / bezpłatne ?

Zdobywanie linków opieramy o tzw. relinkowanie. Analizujemy witryny Twojej konkurencji, dzięki czemu wiemy jakie linki przyniosły jej najlepsze skoki w wynikach wyszukiwarki. Dodamy te linki do Twojej witryny! Często są to płatne linki, dlatego w danym pakiecie masz podział płatne / bezpłatne.

Audyt – Optymalizacja witryny?

Wiesz, że Twoja strona www ma masę błędów, jesteśmy pewni tego tak na 95%! Aby mieć 100% pewności, analizujemy automatem i ręcznie Twoją stronę i tworzymy audyt. W danym pakiecie – cenniku masz liczbę godzin na poprawki jak i dopasowanie odpowiedniego nasycenia słów kluczowych. Nigdy nie zrobiliśmy audytu, w którym klient nie miał nic do poprawki. Może Twoja strona nic nie ma?

Wpisy na blogu

Piszemy artykuły na takie tematy, aby wpisy byłay w TOP10 wyszukiwań. Dzięki nam szybko znajdziesz klientów zainteresowanych Twoimi usługami lub produktami. Liczba wpisów podana jest w cenniku. Im dłuższa współpraca tym co raz to większa baza wiedzy dla Twoich przyszłych klientów.

Zapleczowa strona PBN

Ten sposób dodatkowego wsparcia pozycjonowania występuje tylko w pakietach zaawansowany i profesjonalny. O zapleczowych stronach, o Private Blog Networks przeczytasz więcej w tym wpisie lub w słowniku SEO o PBN. Z Każdym miesiącem możesz rozwijać swoje zaplecza o kolejne linki i adresy www.

Wsparcie techniczne – Monitoring

Czy wiesz, że prowadząc stronę lub sklep nie świadomie możesz tworzyć błędy SEO dość ważne dla Google. W tym pakiecie monitorujemy Twoją stronę/sklep o podany czas w cenniku. Dodatkowo masz nasze wsparcie techniczne w razie awarii Twojego sklepu lub strony www w raz z numerem alarmowym.

Pozycjonujemy razem

Zacznijmy zdobywać w końcu pozycje! Umowa z nami to minimum 3 miesiące, aby były pierwsze wyniki. Zdobyte linki i teksty zostają u Ciebie!

Location

622/A, Presidency Tower, Panama St, New York.

(+22) 123 456 7898

support@lawfirm.com